‘FETÖ’nün elemanlarını yapıştıkları yerden söküp atacağız’

sohbete gir
‘FETÖ’nün elemanlarını yapıştıkları yerden söküp atacağız’

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Bu zalim FETÖ’nün elemanlarını o yapıştıkları yerden teker teker söküp atacağız. Allah’ın izniyle bunları Silahlı Kuvvetlerimizin içine çöreklendiği yerlerden kulaklarından tutup birer birer atıyoruz. Aynı muameleyi GATA ve diğer hastaneler için de yapıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan “demokrasi nöbeti”, binlerce vatandaşın katılımıyla devam ediyor.

Vatandaşlara hitap eden Akdağ, darbe girişimi sırasında vatandaşların gösterdiği direnişten övgüyle bahsetti.

Bu milletin, ne asil bir millet olduğunu tüm dünyaya, dosta düşmana gösterdiğini belirten Akdağ, “Şimdi Türkiye ile dost olduğunu söyleyen, iddia edenlere sesleniyorum; bu meselede Türkiye’nin yanında durmaları gerekiyor.” ifadesini kullandı.

FETÖ mensuplarını en kısa sürede tüm kurumlardan temizleyeceklerini dile getiren Akdağ, Türkiye’nin bundan sonra da kutlu yürüyüşüne devam edeceğini anlattı.

İlerleyen süreçte ekonominin daha da gelişeceğine işaret eden Akdağ, şöyle konuştu:

“Bu zalim FETÖ’nün elemanlarını o yapıştıkları yerden teker teker söküp atacağız. Allah’ın izniyle bunları Silahlı Kuvvetlerimizin içine çöreklendiği yerlerden kulaklarından tutup birer birer atıyoruz. Aynı muameleyi GATA ve diğer hastaneler için de yapıyoruz. Şimdi jandarmayı İçişlerine, kuvvet komutanlarını Milli Savunma Bakanlığına bağladık. Askeri hastaneleri de Sağlık Bakanlığının çatısı altına aldık. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bugün bütün hastaneler artık Sağlık Bakanlığı çatısı altında hizmet verecek.”

Bahçeli’ye miting teşekkürü

Akdağ, milletin vergileriyle alınan silahları millete doğrultup ateş açan FETÖ’den her şeyin bekleneceğine dikkati çekerek, darbe girişiminin başarılı olması halinde ülkenin harap bir vaziyete dönüşeceğini ifade etti.

Darbe girişiminin, milletin feraseti ve kendi iradesine sahip çıkmasıyla bertaraf edildiğine değinen Akdağ, bundan sonraki süreçte kardeşlik hukukunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti.

İstanbul Yenikapı’da 7 Ağustos Pazar günü yapılacak Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılacağını açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Akdağ, şunları kaydetti:

“Cumhurun başkanı, göz bebeğimiz, başkomutanımız, bizi İstanbul’a davet ediyor. O gün dünya bir kere daha görecek Türk milletinin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini nasıl tarihe yazdığını bir kez daha görecek. Rabbim hepinizden razı olsun. Bu meydanlarda yoruldunuz, uykusuz kaldınız ama buna değmez mi? Şu ay yıldızlı bayrak için buna değmez mi? Ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatanı muhafaza etmek için değmez mi? Değer, hem de ne değer.” 

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uşak'tan Ankara'ya koşan genci kabul etti başlıklı makalemizde Ankara'ya, Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

sohbete gir

04 Ağustos 2016 - 23:38

C_i_N

964 Kez Görüntülendi.

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Dini Sohbet Arkadaşlık

  14 Mayıs 2019

  1.648 Kez Görüntülendi.

  Dini Sohbet Arkadaşlık

  Dini Sohbet Arkadaşlık Dediğimizde Aklımıza İlk Gelen İslamiyet Olmalı Çünkü Dinimiz Gereği İslamiyete Duyarlı Olmak Zorundayız İnanlarımız...

  18 Sohbet Odaları

  06 Nisan 2019

  2.223 Kez Görüntülendi.

  18 Sohbet Odaları

  18 Sohbet Odaları +18 Sohbet Odaları ile Günün Her Saatinde Girerek Ücretsiz Sohbet Yapabilirsiniz. Sizlere Her Zaman Sohbetin Ve Chat in En Güzel Ortamını...

  Trsohbet Sitesi

  17 Ocak 2019

  2.408 Kez Görüntülendi.

  Trsohbet Sitesi

  Tr sohbet Sitesi Sohbetcem Türkiye’nin kaliteli ücretsiz üyelik istemeyen türkçe sohbet sitesi Türkiye’nin yetişkin bay bayan arkadaş mobil...

  Tr Sohbet

  15 Ocak 2019

  2.294 Kez Görüntülendi.

  Tr Sohbet

  Tr Sohbet Sitesi sohbetcem chat Türkiye’nin bay bayan türkçe sohbet sitesi cep telefon ve bilgisayar aracılığı ile kolaylıkla giriş yaparak sohbet...


Haydi Sende sohbetcem.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetcem.com

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli
sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları güzel sözler zurna mirc zurna sohbet