‘FETÖ’nün elemanlarını yapıştıkları yerden söküp atacağız’

sohbete gir
‘FETÖ’nün elemanlarını yapıştıkları yerden söküp atacağız’

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Bu zalim FETÖ’nün elemanlarını o yapıştıkları yerden teker teker söküp atacağız. Allah’ın izniyle bunları Silahlı Kuvvetlerimizin içine çöreklendiği yerlerden kulaklarından tutup birer birer atıyoruz. Aynı muameleyi GATA ve diğer hastaneler için de yapıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan “demokrasi nöbeti”, binlerce vatandaşın katılımıyla devam ediyor.

Vatandaşlara hitap eden Akdağ, darbe girişimi sırasında vatandaşların gösterdiği direnişten övgüyle bahsetti.

Bu milletin, ne asil bir millet olduğunu tüm dünyaya, dosta düşmana gösterdiğini belirten Akdağ, “Şimdi Türkiye ile dost olduğunu söyleyen, iddia edenlere sesleniyorum; bu meselede Türkiye’nin yanında durmaları gerekiyor.” ifadesini kullandı.

FETÖ mensuplarını en kısa sürede tüm kurumlardan temizleyeceklerini dile getiren Akdağ, Türkiye’nin bundan sonra da kutlu yürüyüşüne devam edeceğini anlattı.

İlerleyen süreçte ekonominin daha da gelişeceğine işaret eden Akdağ, şöyle konuştu:

“Bu zalim FETÖ’nün elemanlarını o yapıştıkları yerden teker teker söküp atacağız. Allah’ın izniyle bunları Silahlı Kuvvetlerimizin içine çöreklendiği yerlerden kulaklarından tutup birer birer atıyoruz. Aynı muameleyi GATA ve diğer hastaneler için de yapıyoruz. Şimdi jandarmayı İçişlerine, kuvvet komutanlarını Milli Savunma Bakanlığına bağladık. Askeri hastaneleri de Sağlık Bakanlığının çatısı altına aldık. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bugün bütün hastaneler artık Sağlık Bakanlığı çatısı altında hizmet verecek.”

Bahçeli’ye miting teşekkürü

Akdağ, milletin vergileriyle alınan silahları millete doğrultup ateş açan FETÖ’den her şeyin bekleneceğine dikkati çekerek, darbe girişiminin başarılı olması halinde ülkenin harap bir vaziyete dönüşeceğini ifade etti.

Darbe girişiminin, milletin feraseti ve kendi iradesine sahip çıkmasıyla bertaraf edildiğine değinen Akdağ, bundan sonraki süreçte kardeşlik hukukunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti.

İstanbul Yenikapı’da 7 Ağustos Pazar günü yapılacak Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılacağını açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Akdağ, şunları kaydetti:

“Cumhurun başkanı, göz bebeğimiz, başkomutanımız, bizi İstanbul’a davet ediyor. O gün dünya bir kere daha görecek Türk milletinin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini nasıl tarihe yazdığını bir kez daha görecek. Rabbim hepinizden razı olsun. Bu meydanlarda yoruldunuz, uykusuz kaldınız ama buna değmez mi? Şu ay yıldızlı bayrak için buna değmez mi? Ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatanı muhafaza etmek için değmez mi? Değer, hem de ne değer.” 

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uşak'tan Ankara'ya koşan genci kabul etti başlıklı makalemizde Ankara'ya, Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

sohbete gir

04 Ağustos 2016 - 23:38

C_i_N

1.128 Kez Görüntülendi.

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Yetişkin Sohbet Chat Mobil Sohbet Sitesi Arkadaş Sitesi

  08 Ağustos 2021

  296 Kez Görüntülendi.

  Yetişkin Sohbet Chat Mobil Sohbet S..

  Yetişkin Sohbet Chat Mobil Sohbet Sitesi Yetişkin evli dul bekar kız erkek arkadaş sitesi sohbetcem.com yetişkin arkadaşlarla sohbet et tanışma imkanını...

  Yetişkin Sohbet Sitesi Dul Kızlar Dul Erkekler İle Tanış

  01 Ağustos 2021

  309 Kez Görüntülendi.

  Yetişkin Sohbet Sitesi Dul Kızlar D..

  Yetişkin Sohbet Sitesi Dul Kızlar Dul Erkek İle Tanış Türkiye’nin en büyük ve en aktif yetişkin sohbet dul kız dul erkek arkadaş sitesi sohbetcem.com Yetişkin...

  Sohbet Sitesi Yetişkin Kız Yetişkin Erkek Arkadaş Sitesi

  26 Temmuz 2021

  303 Kez Görüntülendi.

  Sohbet Sitesi Yetişkin Kız Yetişkin..

  Sohbet Sitesi Yetişkin Kız Yetişkin Erkek Arkadaş Sitesi Türkiye’nin en büyük ve en aktif yetişkin kız yetişkin erkek sohbet chat muhabbet arkadaş...

  Yetişkin Kız Ve Erkek Sohbet Chat Yetişkin Arkadaş Sitesi

  23 Temmuz 2021

  317 Kez Görüntülendi.

  Yetişkin Kız Ve Erkek Sohbet Chat Y..

  Yetişkin Kız Ve Erkek Sohbet Chat Yetişkin Arkadaş Sitesi Yetişkin kadınlar ve yetişkin erkekler bir araya gelerek üye olmadan ücretsiz tanışıp arkadaş...


Haydi Sende sohbetcem.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetcem.com

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli
sohbet sohbet odaları sohbet odaları güzel sözler zurna mirc zurna sohbet
islami site - islami sohbet - korsan taksi sohbet