‘FETÖ’nün elemanlarını yapıştıkları yerden söküp atacağız’

sohbete gir
‘FETÖ’nün elemanlarını yapıştıkları yerden söküp atacağız’

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Bu zalim FETÖ’nün elemanlarını o yapıştıkları yerden teker teker söküp atacağız. Allah’ın izniyle bunları Silahlı Kuvvetlerimizin içine çöreklendiği yerlerden kulaklarından tutup birer birer atıyoruz. Aynı muameleyi GATA ve diğer hastaneler için de yapıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan “demokrasi nöbeti”, binlerce vatandaşın katılımıyla devam ediyor.

Vatandaşlara hitap eden Akdağ, darbe girişimi sırasında vatandaşların gösterdiği direnişten övgüyle bahsetti.

Bu milletin, ne asil bir millet olduğunu tüm dünyaya, dosta düşmana gösterdiğini belirten Akdağ, “Şimdi Türkiye ile dost olduğunu söyleyen, iddia edenlere sesleniyorum; bu meselede Türkiye’nin yanında durmaları gerekiyor.” ifadesini kullandı.

FETÖ mensuplarını en kısa sürede tüm kurumlardan temizleyeceklerini dile getiren Akdağ, Türkiye’nin bundan sonra da kutlu yürüyüşüne devam edeceğini anlattı.

İlerleyen süreçte ekonominin daha da gelişeceğine işaret eden Akdağ, şöyle konuştu:

“Bu zalim FETÖ’nün elemanlarını o yapıştıkları yerden teker teker söküp atacağız. Allah’ın izniyle bunları Silahlı Kuvvetlerimizin içine çöreklendiği yerlerden kulaklarından tutup birer birer atıyoruz. Aynı muameleyi GATA ve diğer hastaneler için de yapıyoruz. Şimdi jandarmayı İçişlerine, kuvvet komutanlarını Milli Savunma Bakanlığına bağladık. Askeri hastaneleri de Sağlık Bakanlığının çatısı altına aldık. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bugün bütün hastaneler artık Sağlık Bakanlığı çatısı altında hizmet verecek.”

Bahçeli’ye miting teşekkürü

Akdağ, milletin vergileriyle alınan silahları millete doğrultup ateş açan FETÖ’den her şeyin bekleneceğine dikkati çekerek, darbe girişiminin başarılı olması halinde ülkenin harap bir vaziyete dönüşeceğini ifade etti.

Darbe girişiminin, milletin feraseti ve kendi iradesine sahip çıkmasıyla bertaraf edildiğine değinen Akdağ, bundan sonraki süreçte kardeşlik hukukunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti.

İstanbul Yenikapı’da 7 Ağustos Pazar günü yapılacak Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılacağını açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Akdağ, şunları kaydetti:

“Cumhurun başkanı, göz bebeğimiz, başkomutanımız, bizi İstanbul’a davet ediyor. O gün dünya bir kere daha görecek Türk milletinin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini nasıl tarihe yazdığını bir kez daha görecek. Rabbim hepinizden razı olsun. Bu meydanlarda yoruldunuz, uykusuz kaldınız ama buna değmez mi? Şu ay yıldızlı bayrak için buna değmez mi? Ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatanı muhafaza etmek için değmez mi? Değer, hem de ne değer.” 

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uşak'tan Ankara'ya koşan genci kabul etti başlıklı makalemizde Ankara'ya, Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

sohbete gir

04 Ağustos 2016 - 23:38

C_i_N

1.016 Kez Görüntülendi.

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Yetişkinlere Özel Cinsel Sohbet Chat Arkadaş Sitesi

  11 Nisan 2021

  150 Kez Görüntülendi.

  Yetişkinlere Özel Cinsel Sohbet Cha..

  Yetişkinlere Özel Cinsel Sohbet Chat Arkadaş Sitesi Yetişkinlere özel sohbet arkadaş sitesi dünyanın her yerinden her yaştan bayan ve erkekler ile tanışın. Sohbet...

  Flört Sitesi Yetişkin kız Erkek Sohbet Arkadaş Sitesi

  11 Nisan 2021

  128 Kez Görüntülendi.

  Flört Sitesi Yetişkin kız Erkek Soh..

  Flört Sitesi Yetişkin kız Erkek Sohbet Arkadaş Sitesi ile Türkiye’nin 81 ilinden hatta dünyanın her yerinden yetişkin kız yetişkin erkeklerle tanışıp...

  Yetişkinlere Özel Sohbet Flört Arkadaş Sitesi

  09 Nisan 2021

  167 Kez Görüntülendi.

  Yetişkinlere Özel Sohbet Flört Arka..

  Yetişkinlere özel sohbet flört arkadaş sitesi kızların ve erkeklerin ücretsiz üye olmadan sohbet ederek birbirlerini yakından tanıyıp arkadaş olup flört...

  Dini Sohbet Arkadaşlık

  14 Mayıs 2019

  1.853 Kez Görüntülendi.

  Dini Sohbet Arkadaşlık

  Dini Sohbet Arkadaşlık Dediğimizde Aklımıza İlk Gelen İslamiyet Olmalı Çünkü Dinimiz Gereği İslamiyete Duyarlı Olmak Zorundayız İnanlarımız...


Haydi Sende sohbetcem.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetcem.com

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli
sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları güzel sözler zurna mirc zurna sohbet